Kullanıcı Adı:
Şifre:
Şifremi hatırla
Şifrenizi mi unuttunuz?

Tüm Forumlar
 GELTAG Genel
 Forum ile ilgili düşünce / öneriler
 FORUM AKTİF DEĞİL
 Yeni Konu  Mesaja cevap yaz
 Yazıcı formatı
Yazar  Konu Sonraki Konu  
senol17
Aktif Üye

Turkey
240 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 15/09/2010 :  00:56:50  Profil Görüntüle  Visit senol17's Homepage  Click to see senol17's MSN Messenger address  Reply with Quote
Önceleri bu fprum sayfaları çok aktif olurdu.sırf yorum yazan bilgi paylaşam olmadığ için konu dahi paylaşmak gelmiyor içimden.mesut abi bu konuda gerekli hassasiyeti bir zahmet göster.güncellemeleri bir zahmet yapalımmmm

"Dünyanın en salak insanları zeki olup zekiliklerini toplum yararına kullanmayanlardır."
Şenol USAL
(2005-Kasım)
onuncukoy
Aktif Üye

Turkey
994 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 30/09/2010 :  00:45:10  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla

neden bir şeyleri hep başkaları yapmak zorunda? hadi şenol kardeşim, madem aktifleşmesiniz istiyorsun, daha çok yaz ki aktifleşsin...

gerçekler sadece bazıları için acıdır - onuncuköy
Sayfanın başına git
senol17
Aktif Üye

Turkey
240 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 03/10/2010 :  14:43:27  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit senol17's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
Ben geltag kurulduğunda en aktif olduğu dönemlerde yüzlerce konu ve yorum yamış biriyim ve yazıyorum da .en eski üyeyim.sizdende eskyim.sayın onuncuköy ben sitenin aktifliği konusunda siz yazmıyorsunuz demedim.üye olmak isteyipte sitenin serverlerinden kaynaklanan bir durjm sanırım ki üyelik aktif olmadığı için yeni üyeler yazı yazamadıklarını söylediler.ki bunlar benim arkadaşlarım.zaten bir kaç üye dışında kimse yazı yazmadığı için aktif olmama gibi bir durum yok.bu konuda site admini gerekli forum ayarlarına girip düzeltmeyi yapmalı.ben bir arkadaşımı üye yapmak istedim mail adresine üyelik ativasyonu bir türlü ulaşmadı.mailden kaynakalnır dedik başka mail adresi yazdık ne yaptıysak olmadı.ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.ayrıca ben bu foruma o kadar çok yorum yazdım ve konu açtım ki sağolsun kimse o konualrda yorum yazmak istemedi.millet kendi istediği konu hakkında yorum yazılmasını isterken başkalarının açtığı konularla ilgilenmediği için(!.....) bu forum aktiflikten çıkmıştır.bu konuda mesut beylede görüşeceğim.gerekirse adminlik konusunda başvuracağım....

"Dünyanın en salak insanları zeki olup zekiliklerini toplum yararına kullanmayanlardır."
Şenol USAL
(2005-Kasım)
Sayfanın başına git
onuncukoy
Aktif Üye

Turkey
994 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 06/10/2010 :  10:49:41  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla

yahu şenol kardeşim.

bu forumda herkes dilediği, ya da ilgisini çeken konularda yorum yapar, dilemediklerinde yapmaz. dediğin gibi herkes de kendi konusuna yorum yapılmasını ister.

bak sen de öyle istiyorsun :) bunda yadırganacak bir şey yok.

ama, birileri "hadi forum aktifleşsin" deyince insan bir tuhaf oluyor. sırf aktifleşsin diye bir şey yazılmaz ki. bir şeyleri paylaşmak istersin, gelir yazarsın.

ben daha aktifim, sen daha aktifsin kıyaslamasına da gerek yok, yarışmada değiliz :) hoş, eskiden bir dönem bazıları bu konuda yarışıyordu, ama hızları çabuk kesildi, ortada görünmüyorlar :)

sen yaz şenol kardeş. ben kendi adıma söylüyorum, yorum yapmasak bile oluyoruz.

gerçekler sadece bazıları için acıdır - onuncuköy
Sayfanın başına git
admin
yönetici

105 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 06/10/2010 :  22:49:16  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
Sevgili Şenol Usal;

Forumumuz her gün kontrol ediliyor.Varsa üyelik başvurusu aynı gün içerisinde üyelik bilgileri kontrol edilip onaylanıyor.Şimdiye kadar da hiç aksatılma olmadı.Sorun var ise sysadmin mutlaka çözecektir.Forumun aktifleşme konusuna gelirsek Sayın onuncuköy'e katılıyorum.Hadi forumu aktif edelim dedik mi aktif olmuyor insanları kulağından çekip hadi foruma yazı yaz da diyemeyiz.Ben forumdaki durgunluğu facebook sayfasının açılmasına bağlıyorum.Yakında facebookta kapanıyor forumumuz senin istediğin şekilde aktifleşir :) GELTAG FORUM ADMİNİ

Forum Kurallari için bknz: http://www.geltag.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2589
Sayfanın başına git
Emre ERDEM
Moderator

Turkey
1452 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 18/10/2010 :  18:25:01  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit Emre ERDEM's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
Şenolum eskiden yoğun değildim şimdi aşırı yoğunum istemem mi ki forum ağzına kadar konuyla dolsun da bir yorum yazmaya yetişemeyelim :) bak sende bir konu açıp kaybolmuşsun...

SOYADIMI BOSUNA TASIMIYORUM...
Sayfanın başına git
Zehra
Aktif Üye

13 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 22/10/2010 :  11:11:57  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla

Emrecim, Gelibolu'da bayramda bile çalıştırdılar demek:)) Bak şimdiden seni Mesut abinle kurban bayramı kadrosuna dahil ettik. Bayram da

9 günmüş zaten. Ama sistem oturdu artık zorlanmıyoruz. Sana bir tane de yardımcı da aldık şimdiden. Sakın bunları duyunca istifa edip gelme:))

Foruma birşey yazıldığında yorum yapmamak yada fikir belirtmemek o konunun ve konuyu açan kişinin dikkate alınmadığını göstermez. Kendim

adına ben yazılan her konuyu mutlaka okuyorum. Mesela sevgili Şenolun yazdıklarını okudum. Ama yorum yapmadım fikir beyan etmedim. Ama okudum ve

bir fikir oluştu bende.

Yani arkadaşlar yorum yapmasak, fikir belirtmesek bile konular okunuyor. Bana göre bir konu hakkında tartışma çıkmıyorsa herkes seni

haklı gördüğü içindir diye düşünüyorum.

Sevgili Şenol güzel nişanlınla gez tabi bişi demiyoruz da, arada bir de uğra yüzünü görelim di mi ama. Kayıp kentin delikanlısı'nı

okudum. Aslında Gelibolu'nun sorunlarını yaz yaz bitmez. Keşke biraz da şu sorun vardı halloldu, valla süper falan gibi şeyler yazabilsek.

Ben böyle sazı elime alma fırsatı bulmuşken biraz dağıttım konuyu. Kusura bakmayın arkadaşlar. İnanın çok yoğunuz. Şu fırsatı bulmuşken

yazayım dedim.

Foruma yazın arkadaşlar, pırıl pırıl gençlere, tecrübeli yaşlılara:)), her zaman ihtiyaç var bu forumda ve ülkede:)

Zaten bu forumum en sevdiğim yanı ciddi konuların ele alınması. Bu da biraz daha yavaşlatıyor forumu diye düşünüyorum. Ama olsun ağır ve

yavaş olmak her zaman iyidir:))

Sayfanın başına git
Emre ERDEM
Moderator

Turkey
1452 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 22/10/2010 :  23:42:39  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit Emre ERDEM's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
Gelibolunun ilk internetsiz internet cafesini işleten birisi olarak zevkle yardım ettim size gene yardım etmek isterim ancak kurban bayramında benim taraf buraya geliyor.O yüzden bir süre daha görüşemeyeceğiz... ama genç arkadaşlara örnek olabildiysem ne mutlu bana :) Mesut abiden 2 isteyim olacak ama ancak bunları oraya geldiğimde başbaşa görüşürüz...

SOYADIMI BOSUNA TASIMIYORUM...
Sayfanın başına git
mesut
Aktif Üye

Turkey
918 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 27/10/2010 :  00:05:25  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit mesut's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla

Bu forum sayfalarının çok aktif olduğu zamanları hatırlıyorum. O zamanlar bana kafayı yedirtiyordunuz :))

Şaka tabi...

Aktif olduğu zaman en büyük yük forum adminlerine düşüyor. Sürekli okunması, takip edilmesi ve yazılanların forum kurallarına uygunluğunun değerlendirilmesi gerekiyor.

Şu an durum kesinlikle öyle değil. Forumda yazı yazanlara bakıyorum da;.. hiçbir adminimiz yazdıklarını denetlemeyi aklından bile geçirmez.

Çok az sayıda aktif üyemiz olsa da, bu çok az sayıdaki üyelerimizin erdemli, olgun, ne yazdığını bilen insanlar olması harika bir durum.

Forumun daha aktif olması ile ilgili olarak yapabileceğim aslında çok fazla bir şey yok. 2004 yılında üye sayımız artsın, kalabalık olalım diye her tanıdığımı neredeyse zorla foruma üye yaptım. Daha sonraları bunun cezasını da ziyadesiyle yaşadım. Aynı hatayı asla tekrarlamam.

Bence şu an forumumuz istediğimiz kalitede.

Bu kaliteyi düşürmeyecek her yeni üyenin (veya şimdiye kadar aktifleşmemiş pasif üyenin) de başımızın üzerinde yeri var.

...

Şenol, senin aslında bizlerle paylaşabileceğin çok şeyin var. Şiirlerin... Bekliyoruz...
Sayfanın başına git
   Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Mesaja cevap yaz
 Yazıcı formatı
Konu / Forum Seç:

Gelibolu'yu Tanıtma Gönüllüleri

2.280.363 - 2.865.435

Copyright (C) 2005 Mesut TOP