Kullanıcı Adı:
Şifre:
Şifremi hatırla
Şifrenizi mi unuttunuz?

 Tüm Forumlar
 Tüm Gelibolu'lular burada buluşuyor...
 Siyaset Meydanı
 Türkiye siyasal hareketinde iki patolojik vak'a
 Yeni Konu  Mesaja cevap yaz
 Yazıcı formatı
Yazar Previous Topic Konu Sonraki Konu  
gezgin
Aktif Üye

Switzerland
688 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 19/12/2010 :  10:48:21  Profil Görüntüle  Reply with Quote
Gecen yil yanlis hatirlamiyorsam Yozgatta ülkücüler kerhanelere karsi yürüyüs yapmis ve cogunu yakmisti.Hayatin sillesini yemis gariban sex iscileri de canlarini zor kurtarmislardi......

Dün Tuncelinden bir haber.PKK yanlisi 2000 kisi Birahanelere karsi yürüyüs yapmis oralarda calisan iscilere saldirmis ve Sex iscilerinin defedilmesini istemislerdi.

Gerek ülkücüler gerek PKK taraftarlarinin gerekceleri bosanmalarin cogalmasi,ahlak ve kültürün yozlasmasi vs.vs.Yani bunca alcakligin bedelini gene o hayatin sillesini cekmis kadinlara yüklemek.

Yani Sex iscisi kadinlar olmasa bunlarin alcak kocalari ahlakli olacak ve kadinlarini bosamiyacak.Yani ahlak ve kültür dedigin bacak arasindan gecmekte ve hirsiz korunmaktadir.Allah bizi insan olmayanlardan korusun.Allah cogu ahlakli gecinenden bin kat namuslu ve haysiyetli olan o fahiseleri de korusun.En azindan sattiklari kendi vucutlaridir.Ve oradaki kadin hepimizin bir yakini olabilirdi.

Gece kerhanelere gidip,gündüz onlari yakan bu cagdisi fikirler durdukca o ülkeye ayak atmak bile gelmiyor icimden.Bu kadar ikiyüzlü olabilirmi bir toplumun deger yargilari.Ahlak sekil degil öz'dür.

Ve devlet herkes gibi bu kadinlari da korumak zorunda.Onlardan vergi aldigina göre........

sana yapilmasini istemedigin bir seyi baskasina asla yapma!!!
  Previous Topic Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Mesaja cevap yaz
 Yazıcı formatı
Konu / Forum Seç:

Gelibolu'yu Tanıtma Gönüllüleri

2.442.400 - 3.038.756

Copyright (C) 2005 Mesut TOP