Kullanıcı Adı:
Şifre:
Şifremi hatırla
Şifrenizi mi unuttunuz?

Tüm Forumlar
 Tüm Gelibolu'lular burada buluşuyor...
 Spor
 geliboluspor.com
 Yeni Konu  Mesaja cevap yaz
 Yazıcı formatı
Yazar  Konu Sonraki Konu  
combivent
Aktif Üye

Turkey
9 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 14/03/2011 :  17:50:47  Profil Görüntüle  Visit combivent's Homepage  Reply with Quote

Edited by - combivent on 16/03/2011 00:03:06
combivent
Aktif Üye

Turkey
9 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 14/03/2011 :  18:41:41  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit combivent's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
onca vakit cevap yazan yok...geliboluspor.com istenmiyosa istenmiyo deyin de açmayalım..
Sayfanın başına git
onuncukoy
Aktif Üye

Turkey
994 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 14/03/2011 :  19:10:35  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
hayyırlı uğurlu olsun arkadaşım...

gerçekler sadece bazıları için acıdır - onuncuköy
Sayfanın başına git
combivent
Aktif Üye

Turkey
9 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 14/03/2011 :  19:26:57  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit combivent's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
teşekkürler saolasın ama dediğim gibi görsele ihtiyacım olcak onun için yardımınıza ihtiyacım olacak veya gelibolu gençler 2-3 kişiye yetki veririm kendiniz görsel eklersiniz vs hele bi açılsın da umarım bunları yazmam geltad açısın dan sorun değildir
Sayfanın başına git
sysadmin
system administrator

136 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 15/03/2011 :  09:02:01  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit sysadmin's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla

Bunları yazmanız geltag açısından sorun değil. Görsel konusunda ne kadar yardımcı olabiliriz bilmiyorum ama, burada tanıtımınızı her zaman yapabilirsiniz. Umarız hayırlı, faydalı bir site olur.

Forum kurallary için lütfen bknz: http://www.geltag.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2589
Sayfanın başına git
combivent
Aktif Üye

Turkey
9 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 15/03/2011 :  12:31:48  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit combivent's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
teşekkürler...ki zaten ben gelibolulu değilim ama showlock ta bakarsanız yani memleket için bişiler yapmak isterim...
Sayfanın başına git
onuncukoy
Aktif Üye

Turkey
994 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 15/03/2011 :  21:22:36  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
showlocka baktım.

yahu bıkmadınız mı anlamsız forum siteleri kurmaktan? sanırım seninki 50 bin milyonuncu korsan paylaşım forumu.

profilinde "toplum için bişiler yapmak" demişsin... bişilerden kastettiğin de sanırım korsan film dağıtıp emek hırsızlığı...

neyse, buradaki yazılarından ve showlock isimli çalışmandan geliboluspor.com un da ne olacağı şimdiden belli.

gelibolulu olmadığın da hesaba katılırsa, geliboluspora ve bize bir iyilik yap, hiç bu işe kalkışma...

Sayfanın başına git
combivent
Aktif Üye

Turkey
9 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 16/03/2011 :  00:00:52  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit combivent's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
korsan film; peki ne kdar korsan..sizi bilmem ama benim çevrem de öyle ha deyin ce sinemaya giden ha deyin ce orjinal dvd alan neredeyse hiç kim se yok...sinemaya çıkan filmlerin nererdeyse hepsi dijitürk ve benzeri yani toplumun çok büyük bir kısmının evine alamdığı ve ne yazıkk ki alamayacağı tv paketlerin de ki filmleri toplum izlemesin derseniz olur izlemesin...köy de ki dedem teyzemin oğlu kemal sunalı izlerken hiç olmassa bizim buralarda gençler paylaşarak internetten izleyerek yer yer kötü içerikli olsa da devrim arabları akıl oyunları vs gibi insanı öğrenmeye adam olmaya ben de yapmalıyım duygularına iten filmler izliyoruz...tv de akıl oyunları yayınlandı da biz mi izlemedik...bakmışsanız görmüşünüz dür...gelibolunun çok az da olsa vs çanakkale nin resimlerini koymam sitemin içeriğine aykırı peki niye koydum siz ce...hiç olmassa sitey giren insnarlar görürde belki buralara gelir ekonomiye çok küçük te olsa katkı olure diye...
Sayfanın başına git
onuncukoy
Aktif Üye

Turkey
994 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 16/03/2011 :  21:30:45  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
bak güzel kardeşim;

diyelim ki ben bahsettiğin köydeki deden ve aynı zamanda teyzenin oğlu bilmem kimim. kemal sunalı izlemek için 10 km. ötedeki kasabama gittiğimde 2 tl vererek filmi kiralamak yerine, senin sitenden indirip izliyorum.

sitene girdiğimde de geliboluyu görerek "aaa, bi gideyim oraya" diyorum ve geliboluya geliyorum...

güzel arkadaşım, 2 tl kira bedeli veremeyen veya vermeyen ben, geliboluya geldiğimde gelibolu ekonomisine ne tür bir katkıda bulunablirim sence???

neyse, iyi niyetli olduğundan kesinlikle şüphem yok, ama bir yandan emek hırsızlığına katkıda bulunurken, bir de üstüne bunu savunmak için arabesk muhabbetine girişirsek benim nun damarıma basmış olursun.

gelelim 50 bin milyonuncu ve topluma bişiler yapmak olayına.

google da bir şey arayacağın zaman karşına çıkan sitelerde ilk dikkatini çeken nedir?

ben söyleyeyim "çöplük". milyonlarca forum sitesi. doğru ve temiz bilgiye ulaşana kadar canın çıkar.

eğer toplum için bir şeyler yapmak istiyorsan, bu çöplüğe katkıda bulunma.

köyde olup hem teyzenin oğlu, hem de deden olan garibime iyi bir şeyler sunmak istiyorsan, bilgi içeren bir site yap. bilgisini arttır ki, akraba evliliğinin yanlışlığını öğrensin.

bu forumda beni kimse sevmez, muhtemelen biraz manyak olduğum içindir. defaten değişik kişiler tarafından kovuldum, ama arsızca kalmaya devam ediyorum.

neden biliyor musun?

çünkü bu sitede bilgi var. çünkü bu sitenin forumunda kurallarla belirlenmiş bir seviye var. çünkü bu site ve forumu yasalara saygılı.

dört tane fotoğraf koyup bir yeri tanıtamazsın. o fotoğraflar her yerde var. bilgi topla, onları derle, insanlara bir şeyler öğret. bilgi kaynağı ol...

Sayfanın başına git
combivent
Aktif Üye

Turkey
9 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 17/03/2011 :  02:48:51  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit combivent's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
yazacağın cevabı sabırsızlıkla bekliyordum...

gördüm ve okumaya başladım...

yazının ilk kısmın da konunun akıl almaz şekil de konu dışı yerlere gittiğini fark ettim

ben sadece mecazi olarak teyze dede örneği verdim...zira korsan ın ne olduğunu ben de bilirim...
cd çoğaltmak için fabrika tesis kuranlar var...bu işten para kazanıyorlar..peki sen ce ben para kazanıyormuyum..
.ne kadar kazandığımı gerçekten görmek istersen veririm reklam şirketi no şifre bakarsın

2 tl kira bedeli veremeyenin ne katkısı olur demişsin....

abim inan ki iyi niyetle söylüyorum....sen 2 tl ye cd kiralanması yasal mı sanıyorsun..
ki kşiralanan cd lerin çoğu kopylanmaış cd ler...

diyelim 2 tl para meselesi; dvd 10-15 arası değişiyor...ama biz yazları geliboluya gelir 3 liraya ocak 2 lokantasın da çorba içer 0,50 kuruşa ando da çayımızı içeriz ve çok mutlu oluruz...

abim gelibolu nun 2 resmini koymama gelin ce inan maz sın biliyorum ama aradım gerçekten gelibolu resmini aradım

beğendiğim onlar dı...zaten site yi açalı 2 bucuk 3 ay oldu...akraba evliliğine gelirsek zaten bizim çanakkale da para versen akraba evliliği olmaz
olan şehirler de de berder yapanlarda dünyayı versen bu yaptıkların dan vaz geçmezler ....

kadınlar günü de kadın döver biizm toplumumuz bizim toplumm bu abi kanın da var...yazlar aradaşlar la saatler ce konuşuruz
devlet millet sorunları ama hiç bir şey yapamayız....site açıp yazsak ne değişcek al 2 ay sonra seçim var...

sonuç şimdiden belli değil mi?

çöplük: evet internet çöplük...aradığım şeyleri bulamıyorum ben ce de burda haklısın...
hiç olmassa ben bağlanbişze gibi değilim 1000 film varsa 50 tanesi sağlam...

4 fotoğraf demisin ya abi....fotoğraf önerdin de önderdiniz de koymakdık mı? video link i verdiniz de tanetım yazısı verdiniz de koymadıkmı....

sevilip sevilmeme konusunu bilmem ama; bunları derken belli ki birilerine taş atıyorsun....
(dört tane fotoğraf koyup bir yeri tanıtamazsın. o fotoğraflar her yerde var. bilgi topla,
onları derle, insanlara bir şeyler öğret. bilgi kaynağı ol...)

demissin - tamam abi emret sen dedin hemen yapcam... bu dediklerini yapmam için önce istemem lazım..
.sen de taktir edersin ki her ke evinin önünü süpürse dünya tertemiz olur...

senin asla korsan film izlememen dşklerim le abi iyi günler sağlıcakla kal....madem istemiyorsun...

.geliboluspor.com aa üye olmassın olur biter...
Sayfanın başına git
onuncukoy
Aktif Üye

Turkey
994 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 17/03/2011 :  09:42:28  Mesajı yazanın profilini görüntüle  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
bak, mesela geliboluda hakan video var.

bu adam orijinal filmler satın alıp vitrinine koyuyor. bu adamın, bu filmleri kiralayabileceğine dair dağıtıcılarla yapılmış sözleşmesi var.

filmleri satın alıp kiralarken film sahiplerine dolaylı bir şekilde pay ödüyor, kazancı karşılığında vergi ödüyor, bir adam çalıştırarak istihdam sağlıyor ve ssk primi ödüyor. yani hem devlete, hem film sahiplerine bir bedel ödüyor.

inan bana, kesinlikle gayri-yasal bir durum yok ortada. ha, dvd kirası da 3 tl.

korsan filmleri fabrikalarda çoğaltarak satmak ile, bunları bedava dağıtmak arasında nasıl bir fark var anlamadım. hangisi daha ahlaklı bir hırsızlık oluyor?

bunları yazarken bile ne kadar gereksiz yere zaman harcadığımı düşünüyorum...

evet konumuz geliboluspor idi...

kimseye emir vermek haddimize değil. ben sadece geliboluspor adının kullanılacağı bir sitenin nasıl olmaması gerektiğini anlatmaya çalıştım.

tabi ki istediğini yapma özgürlüğüne sahipsin. tabi ki beğenen üye olur, beğenmeyen üye olmaz. ama bizim bulunduğumuz ortamda fikrimizi sorduğuna göre, ben de düşüncelerimi açıklamaya çalıştım.

umarım geliboluspor faydalı, içerikli bir site olur. umarım sen de emeğinin karşılığını alırsın. yine de şimdiden başarılar diliyorum...

Sayfanın başına git
combivent
Aktif Üye

Turkey
9 Posts

Yazıldığı tarih-saat - 23/05/2011 :  12:49:49  Mesajı yazanın profilini görüntüle  Visit combivent's Homepage  bu mesajı ek olarak kullanarak cevapla
vs
Sayfanın başına git
   Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Mesaja cevap yaz
 Yazıcı formatı
Konu / Forum Seç:

Gelibolu'yu Tanıtma Gönüllüleri

2.280.362 - 2.865.434

Copyright (C) 2005 Mesut TOP